KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Akcesoria

W nasze akcesoria zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych producentów. W naszej firmie otrzymacie Państwo między innymi: klamki, ościeżnice, podbitkę dachową, daszki aluminiowe nad drzwi, deskę tarasową i wiele innych.

nasze

akcesoria

Klamki

W ofercie posiadamy nowoczesne, dobrej jakości klamki Metal - Bud - uznanego producenta na rynku polskim.

Klamki przeznaczone do drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, bramowych. Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów jak m.in. stal nierdzewna, dostępne w szerokiej gamie wzorów; od klasycznych klamek retro po nowoczesne, kwadratowe klamki do drzwi.

Ościeżnice

Oferta firmy KMZ - Budowa i Remont obejmuje wyśmienite jakościowo ościeżnice do drzwi każdego typu - zewnętrznych i wewnętrznych.

Bardzo blisko współpracujemy z firmami VOX i Kratex, które oferują wyrób o bardzo wysokiej jakości. Dlatego możemy go z czystym sumieniem Państwu polecić!

Odbojniki

Szeroka gama odbojników wysokiej jakości produkowana przez firmę Metal-Bud gwarantuje ładny design i wysoką jakość.

zawiasy

Wykonane są ze stali i cynkowane w celu podniesienia walorów estetycznych z przemyślaną konstrukcję i możliwość dodatkowej regulacji.

wkładki drzwiowe

Dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i wzorów. Wkładki drzwiowe produkowane w wersjach i systemach.

daszki aluminiowe nad drzwi

Oferujemy daszki aluminiowe z poliwęglanu komórkowego, w kolorze standardowym aluminium, inny kolor 15% do wartości zamówienia, standardowy kolor płyta z poliwęglanu komórkowego - bezbarwny, Konstrukcja aluminiowa malowana nawierzchniowo, grubość 1,5 mm wymiary profila konstrukcyjnego 30x18 mm.

typy daszków

daszki nad drzwi standard

ścianki boczne do daszków

Podbitka dachowa

System paneli drewnianych lub z tworzywa sztucznego wykorzystany do wykończenia powierzchni między dachem a elewacją pozwala na podniesienie poziomu estetyki obiektu. Podbitka dachowa, in. podsufitka, dopasowana jest zazwyczaj do odcienia elewacji, barwy dachu, koloru stolarki okiennej. Ma nie tylko walory estetyczne, ale jest także praktycznym rozwiązaniem. Skutecznie zapobiega niszczeniu okapu i zapewnia odpowiednią wentylację.. Może być montowana do krokwi oraz na ruszcie.

deska tarasowa

W przeciwieństwie do naturalnego drewna deski Windoor są łatwiejsze w konserwacji oraz utrzymaniu w czystości, w ofercie posiadamy specjalnie dedykowane preparaty do utrzymania deski.

Deski Windoor nie butwieją, nie pęcznieją nie próchnieją, nie rozwarstwiają się, ani nie pękają i zachowują oryginalny kształt, przez wiele długich lat.

Ponadto szlifowane deski ryflowane posiadają antypoślizgową powierzchnię, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Fakty KMZ

Wysoki poziom

Głównym naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. KMZ to jakość oferowanych produktów i usług!

1

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia kompetentną pomoc w doborze rozwiązań wymagających szczególnej myśli technicznej!

2

Pomoc Techniczna

Zawsze służymy pomocą w doborze rozwiązań odpowiadających Państwa zapotrzebowaniom. Wykwalifikowany personel udzieli informacji.

3