KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Drzwi Przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe naszej firmy wykonywane są z wysokiej jakości profili stalowych. Produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne. Rozwiązania te ze względu na wysoką estetykę oraz wytrzymałość mechaniczną znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej: centrach handlowych, biurowcach, szkołach, szpitalach, bankach, hotelach.

bezpieczne drzwi

przeciwpożarowe

Drzwi Przeciwpożarowe

Profesjonalne i wytrzymałe drzwi przeciwpożarowe, gwarantujące zachowanie pełnego bezpieczeństwa i ochrony przed ogniem w razie wybuchu pożaru. Wykonanie z blachy stalowej lakierowanej oraz wypełnienie wełną mineralną gwarantuje, że drzwi p.poż. będą odporne na wysoką temperaturę oraz ogień, sprawdzając się w różnych obiektach i zabezpieczając zdrowie oraz życie ich użytkowników.

typy oferowanych drzwi przeciwpożarowych

Ościeżnica stalowa, grubość min. 1,2 mm, kolor szary RAL 7035

Ościeżnica stalowa, grubość min. 1,2 mm, kolor szary RAL 7035

stal wysokiej wytrzymałości, grubość min. 1,2 mm, 12 kolorów do wyboru

Fakty KMZ

Doświadczenie

KMZ istnieje na rynku budowlanym od od wielu lat. W ciągu tego okresu wypracowaliśmy solidną markę i zdobyliśmy grono zadowolonych klientów.

1

Profesjonalizm

Wszelkie usługi wykonywane są przez odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników. Klientom udzielamy gwarancji.

2

Obsługa

Jako firma dysponujemy wszystkimi wymaganymi certyfikatami i atestami niezbędnymi w projektach budowlanych i montażu drzwi.

3