KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Drzwi Techniczne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi techinczych firmy KMZ - Budowa i Remont. Nasze drzwi techniczne lub stalowe znajdują swoje zastosowanie w biurach, magazynach, pomieszczeniach gospodarczych i budynkach handlowych.

wielofunkcyjne drzwi

techniczne

Typy Drzwi Technicznych

Drzwi techniczne bezklasowe można stosować w miejscach gdzie nie ma szczególnych wymagań odnośnie odporności ogniowej, akustycznej czy włamaniowej.

Drzwi techniczne dymoszczelne mają za zadanie ograniczenie lub eliminację przemieszczania się dymu pomiędzy pomieszczeniami.

Drzwi techniczne dźwiękoizolacyjne uniemożliwiają przedostawanie się dźwięku między pomieszczeniami. Tego typu drzwi stosuje się m.in. w biurach, salach konferencyjnych, halach sportowych, salach kinowych i koncertowych.

Drzwi techniczne RTG mają za zadanie chronić przed oddziaływaniem promieni Roentgena dzięki ołowianemu wkładowi. Tego rodzaju specjalistyczne drzwi stosuje się przede wszystkim w pracowniach RTG.

Drzwi techniczne do pomieszczeń mokrych i wilgotnych mają swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie drzwi mają bezpośredni kontakt w wodą. Drzwi tego rodzaju stosuje się głównie w basenach i saunach.

Fakty KMZ

Ekipa KMZ

Jesteśmy zespołem ambitnych profesjonalistów, nie lubimy rutyny, wiemy, że gruntowna wiedza i fachowość są warunkiem satysfakcji klienta.

1

Wysoka jakość

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług klientowi przemysłowemu i indywidualnemu. Możesz się o tym przekonać!

2

Doświadczeni Montażyści

Z powodzeniem dostarczamy i montujemy wszelkiego rodzaju drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, szklane oraz wejściowe i techniczne!

3