KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Drzwi Wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą drzwi wewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty uznanych producentów drzwi, wszystko w bardzo korzystnej cenie!

drzwi wewnętrzne od najlepszych

producentów

typy drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne linia Prestige SERIA ALU

Drzwi wewnętrzne linia Prestige

Drzwi wewnętrzne linia Standard

Drzwi przesuwne

Pokrycie drzwi wewnętrznych okleiną drewnopodobną zapewnia wysokie walory estetyczne, dzięki którym drzwi doskonale prezentują się w Państwa domach i mieszkaniach. Unikalna struktura folii umożliwia odbijanie promieni słonecznych, co sprawia, że drzwi posiadają różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny element wyposażenia wnętrz. Bogate wzornictwo, nieograniczona gama kolorów drzwi oferowanych przez nas pozwalają na dowolną aranżację wnętrz według indywidualnych wymagań Klienta.

Oferta drzwi PORTA gwarantuje najwyższą jakość produktów. W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy drzwi tego producenta. Zapytaj naszego konsultanta o wybrany przez siebie model drzwi!

Drzwi wewnętrzne

Firma DRE oferuje szeroki asortyment drzwi wewnętrznych pasujących do różnych pomieszczeń.

Drzwi DRE produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych i stylistyce. Drzwi wewnętrzne DRE to gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

Drzwi wewnętrzne DRE spełniają wszystkie normy jakości. Producent drzwi DRE posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zbudowany na wymaganiach normy ISO 9001.

Drzwi wewnętrzne

Na europejskim rynku europejskim stolarki drzwiowej Invado wyróżnia się autorską, opatentowaną metodą okleinowania, tzw. Technologią Invado. Cechuje ją łączenie okleiny poza krawędzią przylgi. W ten sposób zwiększa się trwałość drzwi, które są zabezpieczone przed rozwarstwianiem materiału. Ponadto drzwi Invado posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci.

Produkty posiadają certyfikat Certyfikat ISO 9001:2009. Ich jakość potwierdzają liczne wyróżnienia m.in. Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2009 czy tytuł Lidera Nowych Technologii 2012.

Drzwi wewnętrzne

Nasza firma posiada w ofercie wszystkie drzwi wewnętrzne drewniane firmy Dziadek. Drzwi dostępne są w linii PRESTIGE. Wychodząc na przeciw rosnącym wymogom klienta firma Dziadek oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki drzwiowej oraz jej wbudowania do budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Firma Dziadek oferuje wysokiej jakości drzwi drewniane drzwi wewnętrzne idealnie pasujące do każdego wnętrza.

typy drzwi wewnętrznych

Drewniane klasyczne

Drewniane z wykończeniem na prosto

Drewniane z listewką ozdobną

Firma Dallas dzięki własnej produkcji obłogów i oklein, ma nieograniczone możliwości doboru usłojenia (zwłaszcza w dębie), co pozwala na podkreślenie naturalnego wyglądu drzwi i podkreślenie wysokiej jakości produkowanych drzwi wewnętrznych drewnianych.

Fakty KMZ

Rozwój

Dzięki naszemu zaangażowaniu i rozwojowi staliśmy się solidnym partnerem zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm budowlanych.

1

Polityka KMZ

Nasz sukces jest efektem naszej polityki firmy, która zakłada, że zadowolenie klienta oraz jakość świadczonych są priorytetem w naszej działalości.

2

Obsługa klienta

Naszym klientom zawsze doradzamy, jak dobaćo swoje drzwi wewnętrzne. Udzielamy wskazówek co robić, by służyły nam przez długie lata.

3