KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

nowoczesne

fasady

Fasady to nowoczesne ściany osłonowe o prostych lub oryginalnych kształtach, spełniające funkcje reprezentacyjne, dekoracyjne i użytkowe. Naturalna lekkość oraz wyjątkowe parametry statyczne aluminium pozwalają na tworzenie konstrukcji łączących w sobie funkcjonalność i bogactwo formy. Ściany wklęsłe lub wypukłe, fragmenty narożne, łamane w pionie i w poziomie to nowe możliwości, jakie otwiera aluminium. Przestrzenne konstrukcje architektoniczne, poszukiwanie oryginalności i nowoczesnej formy znajduje swoje spełnienie dzięki zastosowaniu profili aluminiowych.

Dodatkowe informacje

Fasady aluminiowo-szklane możemy podzielić na fasady wykonane w systemie ramowym lub bez ram. W pierwszym przypadku konstrukcja szklana jest mocowana do profili aluminiowych. Natomiast w bezramowych systemach przeszkleń strukturalnych tafla szklana jest mocowana punktowo do niezależnej konstrukcji nośnej.

Fasada aluminiowo – szklana jest niezwykle mocna i wytrzymała, dzięki zastosowaniu wzmocnionych wewnętrznie profili aluminiowych, co zapewnia odpowiednią sztywność fasady, a zarazem pozwala zastosować mniejsze elementy rusztu konstrukcji. Jest to rozwiązanie godzące ze sobą bezpieczeństwo i smukłość elementów nośnych fasady.

Aby uniknąć przegrzania pomieszczeń nazbyt doświetlonych, istnieje możliwość zainstalowania automatycznie uruchamianych żaluzji, które sterują ilością dostępnego światła. Dzięki ich użyciu w miesiące letnie można mocno ograniczyć koszty zużycia klimatyzacji.

Firma KMZ - Budowa i Remont oferuje fasady oraz szkło tylko sprawdzonych producentów - mających wiodącą pozycję na rynku polskim i europejskim!