KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Dlaczego okna almuniowe od firmy KMZ?

Elementy aluminiowe powstają na bazie systemów dostarczanych przez renomowanych producentów profili. Lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszkleń, dają możliwość realizacji najbardziej śmiałych konstrukcji!

okna alumniowe prosto od najlepszych

producentów

oferowane profile

superial

imperial

econoline

To trójkomorowy system przeznaczony do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien oraz różnego rodzaju witryn.

oferowane profile

AWS 70.HI

AWS 90.SI+

AWS 70.HI PASK

Wysoka stabilność i efektywność energetyczna, doskonała ochrona przed hałasem, wzrost wartości nieruchomości, bogactwo możliwości kształtowania wyglądu okien, wąskie ramy okienne, komfort użytkowania, minimalna potrzeba konserwacji i długi okres użytkowania. Aluminiowe okna Schüco trwale zwiększają wartość nieruchomości.

oferowane profile

Avantis 70

Avantis 75

Super wydajny trójkomorowy system, dostepny w designie: Classic, Softline, Rustic, Reko, Ukryte skrzydło.

oferowane profile

dostepne wszystkie profile z linii MB

Systemy aluminiowe ALUPROF umożliwiają budowę wielu różnych rodzajów okien w zależności od zakresu zastosowania i szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności, estetyki, izolacji termicznej. Znaczna część systemów izolowanych termicznie dostępna jest w wersji "HI", charakteryzującej się wkładami w kształtownikach, obniżającymi współczynnik przewodnictwa cieplnego. Szeroka gama rozwiązań ALUPROF idealnie odpowiada potrzebom współczesnej architektury.

oferowane profile

TermoTech 64

TermoTech 74 HI

FasTech 50

Profile od firmy Kaye Buliding Systems to nowoczesny i w pełni zintegrowany zakres produktów do wykonywania konstrukcji aluminiowo - szklanych. W ofercie znajdują się rozwiązania różnych typów okien. Wszystkie oferowane elementy zostały zaprojektowane z uwzględnieniem krajowych warunków klimatycznych i technicznych.

Fakty KMZ

Nie tylko okna

W naszej ofercie najwyższej jakości okna PCV, okna aluminiowe, drzwi PCV, bramy garażowe, pełną gamę akcesoriów oraz inne produkty.

1

Innowacyjne technologie

Nasza dbałość o to, by dostali Państwo produkt jakościowo z najwyższej półki przejawia się na każdym z etapów naszej współpracy..

2

Obsługa

Naszym klientom zawsze doradzamy, jak pielęgnować okna. Udzielamy wskazówek co robić, by okna służyły nam przez długie lata.

3