KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Okna dachowe znanych marek tylko od KMZ!

Oferujemy całą gamę okien dachowych najlepszych producentów! Możesz być pewien że w firmie KMZ dostaniesz produkt najwyższej jakości zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który doda urody Twojemu domowi!

okna dachowe tylko renomowanych

producentów

rodzaje okien dachowych

Uchylno-obrotowe preSelect

Obrotowe

Obrotowe Z-Wave

Superenergooszczędne obrotowe

Antywłamaniowe okno obrotowe Secure

Łukowe

O podwyższonej osi obrotu

Panoramiczne

Balkonowe Galeria

rodzaje okien dachowych

Górne Otwieralne

Dolne Otwieralne

Zdalnie sterowane

Okna balkonowe

Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury. Okna posiadają wiele funkcji dlatego pasują do każdego pomieszczenia.

okno dachowe

Okna dachowe Dobroplast to nowość na rynku okien dachowych poparta doświadczeniem i dynamicznym rozwojem jednej z największych firm branży okien i drzwi PCV w Polsce. Okna dachowe Dobroplast mogą być zamontowane w każdych warunkach ze wskazaniem na pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Nie wymagają konserwacji, co czyni je łatwymi w użytkowaniu. Charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szczelnością oraz bezpieczeństwem użytkowania i montażu.

Fakty KMZ

Wysoka jakość

Nasza firma nastawiona jest przede wszystkim na jakość produktów. Nasi pracownicy skupiają się głównie na konkretnych wymaganiach klienta.

1

Od pomiaru po realizację

Usługi realizujemy kompleksowo: od pomiarów u klienta, przez realizację zamówienia, aż po montaż przez wykwalifikowane ekipy montażowe.

2

Terminowość realizacji

Zawsze realizujemy nasze zamówienia terminowo. To podstawa w firmie KMZ - wiemy że jest to bardzo ważne dla klienta.

3