KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Rolety Zewnętrzne

Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych wykonanych z najlepszych materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego możecie być pewni jakości naszych usług.

markowe rolety

zewnętrzne

oferta rolet zewnętrznych

Rolety nadstawne

Rolety zewnętrzne z moskitierą

Rolety nadprożowe

Roleta zewnętrzna - może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

oferta osłon zewnętrznych

Rolety zewnętrzne

Rolety fasadowe

Moskitiery

Markizy

Oferta osłon zewnętrznych FART PRODUKT jest jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych na rynku. Doskonały stosunek i jakość wykonania w stosunku do ceny za roletę. Gorąco polecamy!

Fakty KMZ

Komfort dzięki roletom

Rolety zewnętrzne ochronią przez słońcem oraz hałasem, zapewnią spokojny, komfortowy sen i bezpieczeństwo podczas nieobecności.

1

Markowe napędy

W roletach zewnetrznych montujemy tylko najepsze dostępne na naszym rynku napędy. Dzięki nim możesz być pewien że Twoja roleta nie zawiedzie.

2

Bogata kolorystyka

Wszystkie nasze rolety zewnętrzne są w naszej ofercie w kilkunastu kolorach. Na pewno uda się dopasować nalepszy kolor dla Was!

3