KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Rolety - wysoka jakość - przyjazne ceny

Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych wykonanych z najlepszych materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego możecie być pewni jakości naszych usług.

Rolety zewnętrzne to na pewno komfort oraz bezpieczeństwo. Idealna propozycja dla osób myślących o zabezpieczeniu swojego wnętrza przed włamaniem czy dewastacją. Dodatkowo, rolety zewnętrzne mogą pełnić funkcję termoizolacji, idealnie chroniąc dom czy mieszkanie przed nadmiernym procesem nagrzewania czy nasłonecznienia. W zimie, rolety zatrzymują ciepło wewnątrz mieszkania co powoduje znaczne oszczędności w codziennym zużyciu energii cieplnej.

Współczesne i nowoczesne oferowane przez nas rolety, wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz stanowią również idealną izolację akustyczną oraz zabezpieczają nasze okna przed zniszczeniem czy wystęującymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

markowe rolety

zewnętrzne

oferta rolet zewnętrznych

Rolety nadstawne

Rolety zewnętrzne z moskitierą

Rolety nadprożowe

Roleta zewnętrzna - może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

oferta osłon zewnętrznych

Rolety zewnętrzne

Rolety fasadowe

Moskitiery

Markizy

Oferta rolet zewnętrznych FART PRODUKT jest jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych na rynku. Doskonały stosunek i jakość wykonania w stosunku do ceny za roletę. Gorąco polecamy!

Fakty KMZ

Komfort dzięki roletom

Rolety zewnętrzne ochronią przez słońcem oraz hałasem, zapewnią spokojny, komfortowy sen i bezpieczeństwo podczas nieobecności.

1

Markowe napędy do rolet

W roletach zewnetrznych montujemy tylko najepsze dostępne na naszym rynku napędy. Dzięki nim możesz być pewien że Twoja roleta nie zawiedzie.

2

Bogata kolorystyka rolet

Wszystkie nasze rolety zewnętrzne są w naszej ofercie w kilkunastu kolorach. Na pewno uda się dopasować nalepszy kolor dla Was!

3