KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Usługi

Montażowe

Zapewniamy fachowe i profesjonalne usługi montażowe. Nie boimy się trudnych wyzwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z całą pewnością jesteśmy w stanie wykonanć nawet najbardziej skomplikowaną usługę montażową. Jeżeli masz do zamontowania okna, drzwi, meble lub inne elementy firma KMZ - Budowa i Remont z całą pewnością Ci to zapewni! Posiadamy kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie!

jakie elementy

Montujemy
montaż okien

Montaż okien Fachowo

Zlecając nam instalację zakupionych okien mają Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z wymaganiami i zaleceniami producenta danego elementu i zapewniają sobie uzyskanie pełnych praw wynikających z umowy gwarancyjnej.

montaż drzwi

Montaż drzwi profesjonalnie

Doświadczenie, jakie nabyliśmy w montażu drzwi pozwala nam podjąć się najbardziej nietypowych prac związanych z tą usługą. Montujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, antywłamaniowe, przesuwne, szklane i inne.

montaż mebli

Montaż mebli najwyższa jakość

Montujemy meble wszystkich producentów dostępnych w salonach BRW, Bodzio, Agata, IKEA i innych. Dogodny dla klienta czas realizacji zlecenia, profesjonalne podejście do każdego montażu. Ceny umowne w zależności od wartości i ilości mebli.