KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

utylizacja

azbestu

Nasza firma już od kilku lat zajmuje się w sposób profesjonalny sprawami azbestu w Bolesławcu, województwie dolnośląskim jak i całej Polsce. Posiadamy pozwolenie na transport odpadów oraz szereg decyzji zezwalających na wykonywanie prac demontażu azbestu. Nasza firma świadczy ponadto usługi nadzoru nad pracami usuwania azbestu, wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej zawierającej monitoring powietrza.

Utylizacja azbestu - co zyskujesz?

Dla wszystkich naszych Klientów wykonujemy pełną dokumentacje przed i po wykonawczą. Po zrealizowaniu usługi wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Ponadto otrzymujesz:

  • 1. Profesjonalny demontaż wyrobów zawierających azbest przy zachowaniu obowiązujących przepisów, przez osoby posiadające aktualne szkolenia w tym zakresie.
  • 2. Przygotowanie do transportu odpadu w sposób zgodny z wymogami Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2004 w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest.
  • 3. Profesjonalny transport i utylizacja odpadów azbestowych z zachowaniem wszelkiej niezbędnej ostrożności.