KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Nowoczesne Wyłazy

Nasza firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem okien wyłazowych renomowanych i uznanych na terenie Polski i nie tylko producentów. Sprawdź naszą ofertę.

Wyłazy tylko renomowanych

producentów

rodzaje oferowanych wyłazów

Okna wyłazowe

Kołnierze wyłazowe

WLI

WGI, WGT

WSS, WSZ, WSH

Okno wyłazowe jest połączeniem okna dachowego i wyłazu dachowego. Jako wyłaz zapewnia łatwe i bezpieczne wyjście na dach. Funkcje okna spełnia oświetlając wnętrze i umożliwiając przewietrzenie pomieszczenia.

rodzaje wyłazów

Okno wyłazowe GXL/GXU

Duże wyłazy do pomieszczeń nieużytkowych i nieogrzewanych

Wyłazy do pomieszczeń nieużytkowych i nieogrzewanych

Wyłazy do nieużytkowych strychów bez izolacji termicznej

Czy od czasu do czasu trzeba wyjść na dach? Okna wyłazowe VELUX otwierane są na bok i umożliwiają łatwy dostęp do kominów, anten, rynien i innych elementów znajdujących się na dachu z pomieszczeń. Gazowy siłownik zamontowany w górnej części skrzydła ułatwia otwarcie okna i zapewnia jego stabilne zablokowanie.

Wyłaz Skylight Loft

Wzbogacając naszą ofertę możemy już zaproponować nasz nowy produkt jakim jest wyłaz dachowy Skylight Loft. Jest to okno wyłazowe otwierane na bok. Wyłaz Skylight Loft jest oparty na konstrukcji okna dachowego Skylight Premium. Jest wykonany z tych samych materiałów co okno dachowe Dobroplast Skylight. Dzięki temu przejął wszystkie parametry okna.

Fakty KMZ

Profesjonalizm

Specjaliści firmy od wielu lat pomagają dobrać odpowiednie rozwiązania stolarki okiennej do Państwa domów i mieszkań.

1

Od pomiaru po realizację

Doświadczeni eksperci doradzają na każdym etapie – począwszy od pierwszego spotkania, poprzez pomiar i montaż aż po realizacje.

2

Jakość

Przykładamy najwyższą wagę do wszystkich elementów profilu (podstawy), szyb, uszczelek, okuć i akcesoriów.

3