KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Bramy Garażowe

Bramy garażowe segmentowe oferowane przez firmę KMZ pozwalają na swobodne parkowanie auta bezpośrednio przed bramą dzięki zastosowaniu pionwego prowadzenia płaszcza bramy. Jest to bardzo ważna zaleta w szczególności gdy wjazd do naszego garażu znajduje się na przykład przy zatłoczonej czy ruchliwej ulicy lub nie posiadamy wystarczająco dużo parkingowego bezpośrednio przed garażem. Zaletą pionowego startu bramy garażowej oferowanej przez naszą firmę przydaje się również w trakcie zimy kiedy miejsce parkingowe jest podsypane śniegiem lub oblodzone.

Bramy garażowe, jakie znajdą Państwo w ofercie firmy KMZ Budowa i Remont, to możliwość dowolnego dopasowania instalacji pod Państwa konkretne wymagania. Komfort w obsłudze bramy garażowej umożliwia zastosowanie silnika garażowego który możemy zainstalować od razu w momencie montaży bramy lub w późniejszym. Bramy garażowe segmentowe które oferujemy są skonstruowane w taki sposób żeby były bardzo bezpieczne dla naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do naszych oddziałów w Bolesławcu i Legnicy!

markowe bramy

garażowe

oferowane bramy garażowe

Segmentowe

Roletowe

Rozwierne

Uchylne

Nowa generacja bram garażowych WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Firma gwarantuje najwyższą jakość wykonania innowacyjność, dopracowanie w każdym szczególe, odzwierciedlające wszelkie potrzeby.

oferowane bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe FART-PRODUKT to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę ale również produkowane są w wariancie ekonomicznym. Ten produkt zadowoli każdego klienta!

Fakty KMZ

Bramy to nasza specjalność

Konsultując się z naszymi specjalistami będą Państwo mogli nie tylko wybrać model najbardziej funkcjonalny bramy garażowej.

1

Komfortowe bramy garażowe

Uzupełniając nasz asortyment o najnowsze realizacje zwracamy również uwagę na ich energooszczędność oraz łatwość obsługi.

2

Wysoka jakość bram

Dbając o wysoką jakość wszystkich naszych realizacji, zwracamy wyjątkową uwagę na detale każdej bramy garażowej jakie oferujemy.

3