KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

ogrody

zimowe

Dbamy o to, by każda, projektowana i przygotowywana przez nas oranżeria zachwycała swoim pięknem oraz tworzyła przestrzeń pełną magii, kameralności oraz wygody. Jesteśmy w pełni przygotowani do produkcji rozwiązań indywidualnych – w całości odpowiadających konstrukcji i stylistyce poszczególnych budynków, jak również uwzględniające ich położenie. To właśnie dzięki takiemu podejściu tak zachwycającym rozwiązaniem okazuje się nie tylko przygotowane przez nas patio, ale również ogrody zimowe.

Ogrdy Zimowe - Nasze przewagi

Konstrukcja

Smukła konstrukcja drewniana jest wykonana z wysokiej jakości drewna odpowiednio zabezpieczonego i pomalowanego.

Kolorystyka i wykończenie powierzchni

Powlekając powierzchnię profili aluminiowych systemu fasadowego lakierami proszkowymi możemy zaoferować pełną gamę kolorów RAL i NCS, wielorakie typy połysku, faktur i struktur powłoki lakierniczej.

Gwarancja trwałości

Proces technologiczny obejmujący proces przygotowania powierzchni oraz malowania, realizowany jest w oparciu o najnowsze technologie oraz materiały i komponenty renomowanych firm.

Badania techniczne

Nasz system fasadowy spełnia wszystkie wymogi budowlane i techniczne, gwarantując bezpieczeństwo oferowanego przez nas ogordu zimowego.