KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Nowoczesne okna drewniane!

Wielu z nas wybrałaby z pewnością okna PCV, ponieważ są one symbolem trwałości oraz odporności, ale nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że okna drewniane również są bardzo trwałe!

oferta okien drewnianych firmy

dziadek

okna drewniane

O osobliwym uroku okien drewnianych DZIADEK przesądza materiał z jakiego są wykonane. Jest to starannie wyselekcjonowane drewno sosnowe oraz egzotyczne red meranti. Nawet najlepsza imitacja nie stanie w jednym szeregu z naturalnym drewnem, którego układ słojów i barwa są nie do podrobienia. Lazurujące powłoki barwiące okno dodatkowo uwydatniają dekoracyjne walory drewna.

Okna mogą być wykonane w dowolnym kształcie, dzięki temu niekonwencjonalne pomysły na wyposażenie domu mogą być spełnione. Ponadto szeroki wachlarz dostępnych kolorów, zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz walorów estetycznych okna drewniane DZIADEK cechują się funkcjonalnością i parametrami termoizolacyjnymi.

Fakty KMZ

Kompleksowa obsługa

Nasza rola wykracza poza dostarczanie okien. Klientom oferujemy również rolę doradcy, projektanta, czy montażysty i wiele więcej...

1

Innowacyjna oferta

Klienci KMZ zawsze mogą liczyć na innowacyjność oferty oraz jej dostosowanie typowo pod wymagania Klienta.

2

Design okien

Niepowtarzalna estetyka to nasze motto. Bogata oferta profili, wypełnień, szeroka gama kolorów zapewnia to naszym klientom!

3