KMZ - Budowa i Remont

Jesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

zobacz więcej

KMZ - Budowa i Remont

ul. Widok 33, 59-700 Bolesławiec

kimada_2006@interia.pl

508 071 771 | 698 608 959

kmz budowa i remont

Drzwi Zewnętrzne

Specjalizujemy się w dostawie i montażu stolarki drzwiowej dla mieszkańców Bolesławca, Legnicy i okolic. Nasze usługi świadczymy również na terenie całego województwa jak i kraju. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo tylko najlepsze drzwi dostępne na rynku!

Nasze drzwi to gwarancja nowoczesnego wzornictwa, perfekcyjnego i dokładnego wykonania, dopracowanej w każdym szczególe konstrukcji gwarantującej komfort i długość użytkowania. Oprócz tego drzwi od firmy KMZ spełniają bardzo ważną funkcję wizualną jako element architektoniczny Waszego domu lub mieszkania, to również cechuje je bardzo wysoka izolacyjność cieplna.

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Stalowe

W ofercie firmy KMZ Budowa i Remont zajdziecie Państwo zarówno nowoczesne, designerskie drzwi zewnętrzne stalowe jak i klasyczne konstrukcje do domów i budynków.

W naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne stalowe tylko renomowanych producentów, uznanych w całym kraju jak i za granicą - GERDA, PORTA, MAR-TOM. To gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług. Do każdych zakupionych w naszej firmie drzwi oferujemy montaż.

Drzwi zewnętrzne PCV

Drzwi PCV "T" firmy Dobroplast, to kolejny produkt cieszący sie olbrzymim popytem ze strony klientów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne profilu sprawiły, iż zastosowanie dużej komory na stal poprawia statykę wyrobu gotowego. Design drzwi nawiązuje do wyglądu okien co pozwala idealnie dopasować stolarkę podczas łączenia z witryną.

wypełnienia drzwi zewnętrznych PCV

Aluminiowe

Zapewniamy, że dostępne w naszej szerokiej ofercie drzwi zewnętrzne aluminiowe są produktami z najwyższej półki, charakteryzującymi się solidną konstrukcją, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu stylu drzwi to elewacji budynku oraz wszelkich elementów obiektu znajdujących się na zewnątrz możliwe jest stworzenie spójnej przestrzeni, która będzie również funkcjonalna. Eleganckie drzwi aluminiowe przede wszystkim zachwycają swoją skutecznością i parametrami zapewniającymi im odporność na uszkodzenia oraz inne szkodliwe działania niepożądanych czynników.

Drzwi do komórek lokatorskich

Nasze drzwi stalowe ocynkowane idealnie nadają się do pomieszczeń technicznych i komórek lokatorskich.

Skrzydło drzwi wykonane jest z pojedynczej blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm z otworami wentylacyjnymi, ościeżnica z blachy ocynkowanej o grubości 1 mm. W standardowym wyposażeniu znajduje zamek zasuwkowo-zapadkowy, klamka i wkładka budowlana.

W ofercie posiadamy jeszcze wiele innych rozwiązań. Zapytaj naszego konsultanta o ofertę!

wewnątrzklatkowe

W stałej ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi wejściowych tzw. wewnątrzklatkowych, w różnych wzorach i kolorach. Drzwi mogą się otwierać do wewnątrz lub na zewnątrz, z prawej lub lewej strony. Pomożemy w wyborze drzwi, aby w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane markowych producentów Dziadek i Dallas posiadają pozytywne wyniki pełnego programu badan na zgodność z europejska norma wyrobu nr PN-EN 14351-1: 2006 i są znakowane znakiem dopuszczenia CE.

Drzwi zewnętrzne po doposażeniu w elementy antywłamaniowe spełniają klasę druga antywłamaniowości (WK2).

Uprzejmie zapraszamy do zapozania się z naszą ofertą drzwi zewnętrznych drewnianych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Fakty KMZ

Profesjonalny montaż drzwi

Nasze usługi montażowe wykonywane są zgodnie ze sztuką budowlaną, a objęty gwarancją montaż realizowany jest zgodnie z zaleceniami producenta.

1

Szeroka oferta drzwi

W ofercie KMZ - Budowa i Remont można znaleźć drzwi różnych kategorii. Na pewno dobiorą Państwo idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb!

2

Fachowość i doświaczenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór drzwi zewnetrznych wcale nie jest taki prosty, każdy budynek wymaga innego rodzaju wejścia.

3